Witamy w SoftPoint!Dystrybutor Oprogramowania
SoftPoint Spółka z o.o.
00-204 Warszawa, ul. Słomińskiego 1
tel. (22) 635 80 03
fax (22) 635 69 50
Strona Główna - Dla Partnerów - Produkty - Cennik - Rozwiązania - Pomoc techniczna - O firmie - About Softpoint

     Wyszukiwarka     PRODUCENCI


     Słownik
· Bezpieczeństwo

     Zobacz!

Shavlik Technologies
[ Shavlik Technologies ]

·Strona produktowa Shavlik Technologies po polsku!
·Shavlik NetChk Configure wersja 4
·NetChkProtect 6.5.2

 Grafika: ACDSee Pro 7

ACDSystems

ACDSee Pro 7 - nowa wersja cenionego programu do profesjonalnego zarządzania plikami graficznymi: przeglądania, edycji, organizowania, przetwarzania i udostępniania obrazów. Z ACDSee Pro 7 można również tworzyć pokazy slajdów, prezentacje (również z dźwiękiem), generować pliki PDF, archiwizować kolekcje do formatu ZIP, nagrywać płyty CD/DVD i materiały video.


Czytaj więcej... (jeszcze 6131 bajtów) Utworzono 01-10-2013

 Programowanie: RAD Studio XE2

Embarcadero Technologies

Pakiet EmbarcaderoŸ RAD Studio XE2 to jedyne środowisko RAD dostarczajace natywne aplikacje dla Windows, Mac, Web i urządzeń mobilnych.

Dzięki pakietowi RAD Studio XE2, można tworzyć aplikacje w Delphi a następnie kompilować je dla platform Windows i Mac oraz tworzyć aplikacje dla iOS. Aplikacje C++Builder mogą być kompilowane dla platformy Windows oraz Mac a wykorzystując środowisko RadPHP można łatwo budować aplikacje internetowe. Oprogramowanie stworzone w RAD Studio XE2 jest kompilowane do prostych i wydajnych plików wykonalnych, które są łatwe w dystrybucji i wdrażaniu.

Czytaj więcej... (jeszcze 4481 bajtów) Utworzono 20-10-2011

 Programowanie: Delphi XE2

Embarcadero Technologies

Embarcadero Delphi XE2 jest środowiskiem programistycznym pozwalającym na błyskawiczne tworzenie biznesowych aplikacji wykorzystujących biblioteki komponentów, bazy danych oraz usługi połączeniowe, za pomocą wydajnych i natywnych kompilatorów. Biblioteka VCL, przeznaczona do tworzenia wizualnych interfejsów użytkownika bazujących na Windows API, jest jednym z najbardziej popularnych rozwiązań wykorzystywanych przez niezależnych dostawców oprogramowania (ISV) oraz programistów tworzących natywne aplikacje Windows. Nowa platforma aplikacji FireMonkey™ pozwala na łatwiejsze tworzenie nowoczesnych aplikacji wizualnych HD i 3D, dla platform Windows, Mac i iOS, korzystających z możliwości procesora (CPU) oraz procesora graficznego (GPU) oraz z połączeń z bazami danych lub z chmurą.


Czytaj więcej... (jeszcze 4177 bajtów) Utworzono 21-06-2011

 Programowanie: C++Builder XE2

Embarcadero Technologies

Embarcadero C++Builder XE2

Środowisko programistyczne Embarcadero® C++Builder® XE2, wykorzystując możliwości platformy FireMonkey™ oraz dostępne w bibliotece komponenty, pozwala na błyskawiczne tworzenie atrakcyjnych graficznie aplikacji dla platform Windows i Mac OS X z wykorzystaniem języka C++. Środowisko C++Builder umożliwia wizualne projektowanie interfejsów aplikacji oraz tworzenie połączeń z danymi i usługami, jak też tworzenie kodu C++ zgodnego ze standardami ANSI/ISO. Narzędzie pozwala na połączenie możliwości języka C++ z wydajnością narzędzi RAD do błyskawicznego tworzenia aplikacji.


Czytaj więcej... (jeszcze 3441 bajtów) Utworzono 21-06-2011

 Programowanie: Embarcadero RadPHP XE2

Embarcadero TechnologiesEmbarcadero® RadPHP™ XE2 pozwala przy pomocy pojedynczego, wizualnego środowiska IDE dla PHP na szybkie tworzenie aplikacji internetowych, aplikacji dla portalu Facebook® oraz rozwiązań dla telefonów dotykowych i tabletów. RadPHP XE2 dostarcza ponad 200 komponentów PHP do wizualnego tworzenia interfejsów użytkownika (metoda przeciągnij-i-upuść), wyświetlania i współdziałania z danymi i usługami takimi jak mapy Google i Facebook. Środowisko udostępnia zintegrowany edytor, debugger oraz narzędzia do optymalizowania kodu (profilowania) i tworzenia połączeń z bazami danych

Czytaj więcej... (jeszcze 2879 bajtów) Utworzono 14-06-2011


     Ankieta
Czy na swoim domowym komputerze używasz oprogramowania antyspamowego?

nie, nie używam
ISP/portal robi to za mnie
tak, ufam mojemu oprogramowaniu antyspamowemu
tak, używam, ale sprawdzam odrzuconą pocztę
nie wiemWyniki
Ankiety

Głosów 124

     Bezpieczeństwo