Witamy w SoftPoint!Dystrybutor Oprogramowania
SoftPoint Spółka z o.o.
00-204 Warszawa, ul. Słomińskiego 1
tel. (22) 635 80 03
fax (22) 635 69 50
Strona Główna - Dla Partnerów - Produkty - Cennik - Rozwiązania - Pomoc techniczna - O firmie - About Softpoint

     Wyszukiwarka     PRODUCENCI


     Słownik
· Bezpieczeństwo

     Zobacz!

Embarcadero Technologies
[ Embarcadero Technologies ]

·InterBase XE
·Delphi Prism XE2
·Delphi XE2
·RAD Studio XE2
·JBuilder
· C++Builder XE2
·Embarcadero RadPHP XE2

 Programowanie: Embarcadero RadPHP XE2

Embarcadero TechnologiesEmbarcadero® RadPHP™ XE2 pozwala przy pomocy pojedynczego, wizualnego środowiska IDE dla PHP na szybkie tworzenie aplikacji internetowych, aplikacji dla portalu Facebook® oraz rozwiązań dla telefonów dotykowych i tabletów. RadPHP XE2 dostarcza ponad 200 komponentów PHP do wizualnego tworzenia interfejsów użytkownika (metoda przeciągnij-i-upuść), wyświetlania i współdziałania z danymi i usługami takimi jak mapy Google i Facebook. Środowisko udostępnia zintegrowany edytor, debugger oraz narzędzia do optymalizowania kodu (profilowania) i tworzenia połączeń z bazami danych

Szybsze programowanie dzięki jedynemu wizualnemu środowisku IDE dla PHP

RadPHP jest jedynym rozwiązaniem programistycznym PHP wykorzystującym wizualną metodę „przeciągnij-i-upuść”. RadPHP pozwala na korzystanie z widoków kodu oraz projektu aplikacji PHP, jak też stron HTML w zintegrowanym środowisku programistycznym (IDE). Korzystając z wizualnego kreatora można tworzyć interfejsy aplikacji i połączenia z bazami danych poprzez proste przeciąganie i upuszczanie komponentów na formatkę. Zmiany w kodzie i w wizualnym kreatorze są zawsze ze sobą zsynchronizowane.

Tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne i aplikacji internetowych dla urządzeń mobilnych

Środowisko RadPHP pozwala na tworzenie aplikacji Web-owych zoptymalizowanych pod katem urządzeń przenośnych i telefonów. Dostarczane aplikacje charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem oraz funkcjonalnością taką jak w natywnych aplikacjach mobilnych. Narzędzie umożliwia tworzenie aplikacji wykorzystujących sprzętowe możliwości urządzeń mobilnych, w tym kamery, akcelerometry oraz system nawigacji satelitarnej GPS – a następnie dystrybuowanie ich poprzez sklepy z aplikacjami dla użytkowników Apple i Android.

Wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia aplikacji webowych w PHP

RadPHP dostarcza kompletne środowisko IDE zawierające wszystkie narzędzia potrzebne do programowania PHP. Personalizowany edytor kodu źródłowego, zintegrowany debuger, optymalizowanie wydajności i kreatory wspierające większość etapów, zaczynając od tworzenia nowej aplikacji do jej wdrażania w urządzaniu mobilnym, upraszczają zadania i pozwalają na sprawniejsze oraz szybsze dostarczanie aplikacji najwyższej jakości.

Najszybszy sposób dostarczania aplikacji dla portalu Facebook

Dzięki RadPHP można szybko tworzyć aplikacje dla popularnego serwisu społecznościowego Facebook. Zawarty w pakiecie kreator aplikacji dla serwisu Facebook prowadzi użytkownika przez wszystkie etapy tworzenia aplikacji. Podczas procesu można wykorzystać wbudowane komponenty w celu łatwego wykorzystania funkcjonalności serwisu Facebook, w tym informacji o użytkowniku oraz liście przyjaciół.
 
     Login
Nazwa

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

     Pokrewne linki
· Embarcadero Polska
· Więcej o Embarcadero Technologies


Najczęściej czytany artykuł o Embarcadero Technologies:
RAD Studio XE2


     Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4
Głosów: 1


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Zły
Przyzwoity
Dobry
Bardzo dobry
Wyśmienity     Opcje

Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych