Witamy w SoftPoint!Dystrybutor Oprogramowania
SoftPoint Spółka z o.o.
00-204 Warszawa, ul. Słomińskiego 1
tel. (22) 635 80 03
fax (22) 635 69 50
Strona Główna - Dla Partnerów - Produkty - Cennik - Rozwiązania - Pomoc techniczna - O firmie - About Softpoint

     Wyszukiwarka     PRODUCENCI


     Słownik
· Bezpieczeństwo

     Zobacz!

Embarcadero Technologies
[ Embarcadero Technologies ]

·InterBase XE
·Delphi Prism XE2
·Delphi XE2
·RAD Studio XE2
·JBuilder
· C++Builder XE2
·Embarcadero RadPHP XE2

O firmie

Wersja do druku: Strona gotowa do drukuSoftPoint Sp. z o.o.

Firma SoftPoint powstała w 1990 r. jako jeden z pierwszych dystrybutorów oprogramowania w Polsce. Od samego początku jesteśmy nastawieni na sprzedaż pośrednią prowadzoną przez Partnerów Handlowych, wśród których znajdują się zarówno najwięksi integratorzy, jak i drobni detaliści. Naszym nadrzędnym celem jest solidna i kompleksowa obsługa klientów. Dzięki indywidualnemu i elastycznemu podejściu zapewniamy miłą oraz szybką obsługę. Naszym Partnerom oferujemy dobrą dostępność towaru, korzystne ceny, pomoc merytoryczną handlową i techniczną, bieżącą informację o nowościach i promocjach oraz udział w organizowanych przez naszą firmę szkoleniach i seminariach. Serdecznie zapraszamy do współpracy.


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz oprogramowania przeznaczonego zarówno dla wielkich korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw, jak również użytkowników indywidualnych. Jest to oprogramowanie mające głównie charakter narzędziowy o uniwersalnym zastosowaniu, spełniające wiele potrzeb użytkowników wychodzących poza systemy operacyjne oraz aplikacje związane z rodzajem prowadzonej działalności. Dostarczamy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo pojedynczym komputerom i rozbudowanym sieciom komputerowym (programy antywirusowe, detekcja intruzów, filtrowanie treści, zapory ogniowe i sieci VPN, audyty sieci), zaawansowane narzędzia programistyczne i biblioteki, oprogramowanie graficzne (do obróbki obrazów i zdjęć cyfrowych), komunikacyjne, narzędziowe do diagnozowania problemów i ich usuwania oraz rozszerzające funkcjonalność systemów operacyjnych.


Firma SoftPoint Sp. z o.o. jest dystrybutorem renomowanych producentów oprogramowania:ACDSystems – jeden z liderów w dziedzinie narzędzi do cyfrowej obróbki obrazu. Dostarcza rozwiązania przeznaczone zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Producent najpopularniejszej przeglądarki graficznej ACDSee. W ofercie posiada szereg narzędzi do zaawansowanej edycji i zarządzania obrazami.
Strona producenta: www.acdsystems.comArcaBit - jest producentem programów antywirusowych i zabezpieczających.Oprogramowanie ArcaVir, klasyfikowane wśród światowej czołówki, zdobywa coraz większe grono zwolenników. Dostarczamy oprogramowanie chroniące wszelkie systemy operacyjne na: desktopy, serwery i urządzenia przenośne.
Strona producenta: www.arcaBit.comAxigen - to bezpieczny i potężny serwer pocztowy i pracy grupowej dla systemów Windows i Linux. Zawiera obsługę protokołów SMTP/POP/IMAP oraz dostęp do poczty poprzez rozbudowanego klienta Webmail. Wygodny i rozbudowany system zarządzania jest jednym z najlepszym tego typu rozwiązań na rynku dając Administratorom pełną kontrolę nad przepływem poczty w organizacji. Axigen to #1 w testach wydajności i stabilności rozwiązania w warunkach wysokiego obciążenia.
Strona producenta: www.axigen.comDeskCenter Solutions – dostarcza kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zarządzania infrastrukturą IT. Sztandarowa aplikacja DeskCenter Management Suite optymalizuje wielką liczbę zadań administracyjnych wewnątrz całej organizacji IT. Za pomocą systemu DeskCenter Management Suite wszystkie stacje robocze, serwery, zasoby, konfiguracje i aplikacje są administrowane w sposób efektywny z jednego punktu centralnego. Integracja modułów w jednym interfejsie użytkownika/aplikacji umożliwia szybką i efektywną pracę.
Strona producenta: www.deskcenter.netEmbarcadero Technologies – dostarcza szeroką gamę kompleksowych rozwiązań dla programistów. Producent popularnych środowisk programistycznych jak C++Builder i Delphi. Oferuje zintegrowane rozwiązania umożliwiające zarządzanie całym cyklem życia aplikacji. W ofercie firmy znajdują się również zaawansowane narzędzia do testowania aplikacji, narzędzia wspomagające wdrożenia, koordynujące pracę programistów i inne.
Strona producenta: www.embarcadero.comGFI Software - znany dostawca rozwiązań komunikacyjnych. Producent popularnego serwera do obsługi faksów – FAXMaker. Oferuje również oprogramowanie usprawniające użytkowanie poczty elektronicznej, jak i zapewniające jej bezpieczeństwo. W bogatej ofercie znajdują się także programy pozwalające administratorom na monitorowanie sieci, wyposażone w nowoczesne systemy zawiadamiania o zagrożeniach.
Strona producenta: www.gfi.com


Kroll Ontrack jest niekwestionowanym światowym liderem branży odzyskiwanie danych i computer forensics. Szeroka gama zaawansowanych technologicznie rozwiązań, najlepsi specjaliści, jak również laboratoria na całym świecie sprawiają, że odzyskiwanie danych w Kroll Ontrack jest najwyższej jakości.
Strona producenta: www.ontrackdatarecovery.comFirma Shavlik Technologies została - stworzona w 1993 roku przez Marka Shavlika, wcześniej kluczowego inżyniera Microsoft. Produkty Shavlik Technologies pozwalają na sprawny i kompleksowy audyt sieci, zarządzanie krytycznymi aktualizacjami, wykrywanie dziur w systemie (patch management), monitorowanie obecności złośliwych i szpiegowskich aplikacji (spyware i malware), wykrywanie wszelkich niepożądanych aplikacji zakłócających sprawne działanie sieci.
Strona producenta: www.shavlik.com
Symantec– lider w dziedzinie rozwiązań zapewniających ochronę zarówno pojedynczych komputerów (popularna i ceniona marka Norton), jak i rozbudowanych sieci komputerowych. Dostarcza zawansowane produkty z dziedziny bezpieczeństwa, umożliwiające kompleksowe zarządzanie polityką bezpieczeństwa sieciowego w dużych korporacjach (firewall/VPN, ochrona przed włamaniami, systemy wczesnego ostrzegania). W ofercie znajdziemy również m.in. narzędzia komunikacyjne, administracyjne oraz służące do rozwiązywania problemów z komputerem.
Strona producenta: www.symantec.com

  

[ Powrót do O firmie | Wykaz sekcji ]