1. PRODUKTY
  2. O FIRMIE SHAVLIK
  3. KONTAKT
  4. WERSJE TRIALO FIRMIE SHAVLIKRozwiązania firmy Shavlik , w tym Protect, Patch for Microsoft System Center, Management Intelligence i Secure Mobile Email to niektóre z wypróbowanych, niezawodnych technologii działających zarówno w centrum danych jak i w chmurze, które pozwalają klientom zarządzać fizycznymi i wirtualnymi maszynami, wdrażać oprogramowanie, inwentaryzować zasoby, upraszczać konfigurację, zabezpieczać pocztę firmową i zapewniać bezpieczeństwo komputerów. Poprzez dostarczanie do organizacji dowolnej wielkości zaawansowanych możliwości dostępnych kiedyś jedynie dla największych firm, Shavlik doprowadza do demokratyzacji IT.

Produkty Shavlik pozwalają na sprawny i kompleksowy audyt sieci, zarządzanie krytycznymi aktualizacjami, wykrywanie i łatanie dziur w systemach (patch management), monitorowanie obecności złośliwych i szpiegowskich aplikacji (spyware, malware), wykrywanie wszelkich niepożądanych aplikacji zakłócających sprawne działanie sieci. Rozwiązania firmy Shavlik utrzymują bezpieczeństwo środowiska sieciowego na najwyższym poziomie poprzez automatyczną i permanentną ocenę zagrożeń, dzięki którym zarządzanie i naprawa środowiska korporacyjnego staje się niebywale prosta.

Firma Shavlik Technologies stworzona w 1993 roku przez Marka Shavlika, wcześniej kluczowego inżyniera Microsoft i autora HFNetChk oraz Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA), odniosła szybki sukces na rynku amerykańskim. Przyczyniło się do tego m.in. kilka znanych odkrytych podatności, które spowodowały infekcje na tysiącach komputerów. Sztandarowy produkt NetChk Protect pozwalał w szybki, wygodny sposób, a także bez użycia agentów, aktualizować wszystkie maszyny łatkami zarówno Microsoftu jak i firm trzecich. W latach 2011-2013 Shavlik Technologies należał do VMware, światowego lidera w wirtualizacji i przetwarzania w chmurze, a linia produktów Shavlika nazywała się VMware vCenter Protect. Obecnie jest samodzielną firmą, której właścicielem jest LANDesk

Firmy licencjonujące technologię Shavlika: Microsoft, IBM, Symantec, Dell, BMC, Juniper, VMware, BMC Software, Sophos, Quest i inni.

Wybrani klienci (używa większość z listy Fortune500): U.S. Military: Army, Air Force, Marines, U.S. Dept of State, Intel, Wal-Mart, Boeing, Accenture, BMW, Daimler Benz, Reuters, Barclays, CitiGroup, Merrill Lynch, Siemens, Nestle, Deutsche Telecom, France Telecom (Orange), GE, Motorola, Fedex i wiele innych.

SoftPoint sp. z o.o. współpracuje z firmą Shavlik od 2008 roku. Wszystkie produkty są do nabycia w naszej firmie, zarówno nowe instalacje jak i odnowienia lub rozszerzenia istniejących licencji, niezależnie od czasu nabycia i formy licencjonowania. Zapraszamy również do współpracy firmy pośredniczące zainteresowane tymi rozwiązaniami dla swoich klientów.
SoftPoint Sp. z o.o.
e-mail: shavlik@softpoint.com.pl
http://www.softpoint.com.pl
© Copyright by SoftPoint Sp. z o.o. 2015