PRODUKTYGFI Backup - Business Edition

GFI MailEssentials

GFI MailSecurity

GFI MailArchiver

GFI MailDefense Suite

GFI FAXmaker

GFI LANguard

GFI EventsManager

GFI EndPointSecurity

GFI Network Server Monitor

GFI WebMonitor

Nowa wersja GFI LANguard                                          

Nowa wersja programu GFI LANguard 9.5 umożliwia zarządzanie poprawkami dla nie-Microsoft'owych aplikacji.Teraz GFI LANguard 9.5 dodatkowo oferuje:
 • Wsparcie zarządzania poprawkami również innych firm niż Microsoft!
  Umożliwia to administratorom wykrywanie, pobranie i wdrażanie brakujących poprawek dla obsługiwanych aplikacji, w taki sam sposób, jak jest to robione dla oprogramowania Microsoft'u.
  Najpopularniejsze dodatkowo obsługiwane aplikacje to: Adobe Acrobat, Adobe Flash Player, Adobe Reader, Adobe Shockwave Player, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Java Runtime.
  Pełna lista znajduje się pod adresem : http://kbase.gfi.com/showarticle.asp?id=KBID003469

 • W stosunku do starej wersji zmodyfikowano działanie Skanera.
  Obecnie wyświetla on informację o błędzie jeżeli w trakcie skanowania adres IP ulegnie zmianie

 • Poprawiono również:
  - Wykonywanie poprawek bezpieczeństwa dla Windows Serwer 2008
  - Instalacje Windows 7 (obecnie działa prawidłowo)
  - Wykonywanie zaplanowanych poprawek - obecnie nie będzie opóźniane w przypadku natrafienia na wyłączony komputer
  - Zaplanowane skanowania nie będą już uruchamiane dwukrotnie
  - W przypadku używania Serwera SQL z uwierzytelnieniem Windows'owym, baza danych nie zostanie zamknieta przy wystąpieniu nie-krytycznego błędu.
  Więcej informacji


    Nowa wersja GFI Mailessentials


GFI MailEssentials for Exchange/SMTP/Lotus 2010 to najnowsza, udoskonalona wersja GFI MailEssentials 14 - wielokrotnie nagradzanego oprogramowania, który pozwala administratorom na bardzo skuteczne wychwytywanie spamu. GFI MailEssentials wykorzystuje dwa silniki antyspamowe do filtrowania poczty, dzięki czemu wychwytuje ponad 99% spamu i ma najmniejszą liczbę fałszywych alarmów.

GFI MailEssentials 2010 zawiera nowe funkcje i narzędzia zwiększające szybkość i skuteczność wychwytywania spamu, a także ułatwiające administratorom konfigurowanie i zarządzanie wykrytym spamem.
Więcej informacji

   Premiera GFI Backup 2010 - Business Edition                


W połowie kwietnia 2010 odbyła się premiera nowego programu firmy GFI Software
GFI Backup 2010 - Business Edition .

Jest to efektywny i szybki program do wykonywania zapasowych kopi i odzyskiwania danych.
Składa się dwóch komponentów: webowej konsoli zarządzającej oraz agentów instalowanych na poszczególnych komputerach.

GFI Backup 2010 zapewnia pełen komfort użytkownikom, poprzez umożliwienie odzyskiwanie danych i wykonywania kopii z dowolnego miejsca, bez konieczności obecności w firmie. Pozwala łatwo konfigurować poszczególne zadania kopii zapasowych, które mogą uruchamiać się automatycznie na wszystkich komputerach w sieci, w zaplanowanym czasie.

GFI Backup 2010 - Business Edition z innymi tego typu rozwiązaniami na rynku knkuruje wyjątkowo atrakcyjną ceną w stosunku do swojej bardzo rozbudowanej funkcjonalności.
Oprogramowanie licencjonowane jest osobno na liczbę serwerów i stanowisk roboczych. Dodatkowo jest dostepne w korzystnych cenowo zestawach.
Przykładowa cena netto SRP dla zestawu 1 serwer + 25 stanowisk wynosi 480 EUR
Więcej informacji

    


   Promocyjna sprzedaż Network Server Monitor firmy GFI
GFI Network Server Monitor jest programem do monitorowania sieci, umożliwiającym administratorowi automatyczne wyszukiwanie uszkodzeń lub innych, nietypowych sytuacji w sieci.
Używając GFI Network Server Monitora można zidentyfikować problemy i naprawić nieoczekiwane przypadki zanim użytkownicy sami je zauważą!

Promocja ważna do końca czerwca.   Sprzedaż "Cross-Sale" produktów GFI


Firma GFI Software uruchamiła motywacyjną sprzedaż typu "Cross-Sale", która rozpoczęła się w marcu i trwać będzie do końca czerwca 2010. Promocja skierowana jest do tych klientów, którzy posiadają już któryś z produktów: GFI MailEssentials, GFI MailSecurity lub GFI FAXmaker.

Klienci GFI MailEssentials / MailSecurity / FAXmaker mogą teraz kupić:

 • GFI MailArchiver - 45%

  GFI MailArchiver służy do archiwizacji e-maili dla Exchange na skalę korporacyjną. Pozwala przechowywać pocztę wewnętrzną i zewnętrzną organizacji w jednej lub wielu bazach danych lub na twardych dyskach NTFS, co uniezależnia od plików PST. To daje użytkownikom łatwy, scentralizowany dostęp do starych wiadomości poprzez wyszukiwarkę o interfejsie strony www oraz możliwość szybkiego ich odzyskiwania przez pojedyncze kliknięcie myszki.

  Klienci, którzy korzystają już z GFI FAXmaker'a do zapisywania i archiwizacji swoich faksów po dokupieniu MailArchiver'a będą mogli w jednolity sposób przechowywać i wyszukiwać zarówno faksy jak i e-maile, ponieważ oba programy potrafią ze sobą współpracować.

 • GFI WebMonitor wszystkie edycje - 40%

  GFI WebMonitor jest narzędziem, które daje kontrolę nad tym co robią użytkownicy internetu umożliwiając blokowanie dostępu do wybranych treści takich jak: strony "dla dorosłych", gry on-line, osobiste skrzynki mailowe, Facebook, portale podróżnicze i inne. Skanuje wszystkie ściągane pliki w poszukiwaniu wirusów, programów szpiegujących i złośliwego oprogramowania przy użyciu wielu silników antywirusowych. Dzieki rozbudowanej bazie danych WebGrade, która zapewnia pokrycie 205 000 000 domen w wielu językach i jest aktualizowana codziennie, monitorowanie internetu stało się łatwiejsze.

  Poprzez dokupienie GFI WebMonitor'a do GFI MailEssentials i GFI MailSecuriry otrzymujemy kompleksową ochronę antyspamową i antywirusową wraz z filtrowaniem treści w poczcie elektronicznej. Programy te mogą współpracować z różnymi typami serwerów pocztowych.

Zachęcamy Państwa do poinformowania o promocji Waszych klientów i oczywiście do skorzystania z tej wspaniałej okazji!


O GFI | Cennik | Kontakt