1. PRODUKTY
 2. O FIRMIE SHAVLIK
 3. KONTAKT
 4. WERSJE TRIALShavlik ProtectShavlik Protect jest najbardziej zaawansowanym i rozbudowanym narzędziem dla administratorów sieci przeznaczonym do pomocy w kontrolowaniu stanu zabezpieczeń komputerów i procesu zapewnienia aktualnych poprawek do systemów, serwerów, aplikacji i innych komponentów. Dotyczy to zarówno oprogramowania Microsoft (również już nie wspieranego przez Microsoft, jak np.Windows NT, starsze wersje Office lub DirectX) jak i firm trzecich (np. Adobe Flash, Acrobat Reader, WinZip, Skype, Java, Firefox i inne przeglądarki, odtwarzacze multimedialne.
Wersje językowe programów wspierane przez Shavlik Protect - również polskie.

Zarządzanie poprawkami (Patch Management) zapewnia możliwość skanowania wszystkich komputerów z systemem Windows i hiperwizorów VMware ESXi w sieci i oceny aktualnego stanu aktualizacji tych maszyn. Po skanowania program może generować raporty, które zapewniają dodatkowe informacje o "zdrowiu" każdej maszyny. Shavlik Protect może być następnie wykorzystany do łatwego i automatycznego doprowadzenia wszystkich komputerów do bieżącego stanu. Wystarczy pobrać i zastosować odpowiednie poprawki do maszyn z wyboru. Można dodatkowo wybrać, kiedy aktualizacja nastąpi oraz czy i kiedy wymagane są restarty. Ponadto Shavlik Protect dostarcza alertów o nowych dostępnych poprawkach.

Inwentaryzacja zasobów (Asset Inventory)
Funkcja inwentaryzacji zasobów pozwala na śledzenie oprogramowania, sprzętu i zasobów wirtualnych. Działa zarówno dla maszyn fizycznych jak i wirtualnych. Można wykonać skanowanie w celu wykrycia i kategoryzowania oprogramowania i sprzętu. Można skanować właściwości maszyn wirtualnych zarówno online jak i offline. Szczegółowa informacja na temat oprogramowania, sprzętu i aktywów wirtualnych jest dostępna natychmiast po skanowaniu i jest możliwość tworzenia raportów, które będą wykorzystywane do śledzenia inwentaryzacji zasobów w czasie.
Podobnie jak w przypadku funkcji zarządzania poprawkami, funkcja inwentaryzacji zasobów może być wykonywana w trybie bez agentów jak i z agentami. Ta wyjątkowa kombinacja obu technologii pozwala na maksymalną elastyczność i minimalizowanie kosztów zarządzania.
Shavlik Protect

Licencjonowanie
Licencje czasowe lub wieczyste z dodatkowym zakupem Support/Subscription. Osobne licencje dla serwerów i „workstation”. W dużych firmach lub funkcjonujących w odległych lokalizacjach możliwość zakupu dodatkowych konsoli. Dodatkowo płatna opcja Shavlik Protect Advanced zawiera:
 • Threat management (antivirus & antispyware)
 • Power management (Shutdown, Restart, hibernacja, Wake-on-LAN)
 • ITScripts (mozliwość wykonywania skryptów PowerShell)

 • Poprzednie nazwy produktu:
  Shavlik NetChk Protect, VMware vCenter Protect


  SoftPoint Sp. z o.o.
  e-mail: shavlik@softpoint.com.pl
  http://www.softpoint.com.pl
  © Copyright by SoftPoint Sp. z o.o. 2015